Скоро почнеться виробництво нових графітово-полімерних батарей

0
236


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Компанія Grabat Energy, яка входить в іспанську промислову групу Graphenano оголосила, що вона почне незабаром виробляти сучасні графеново-полімерні батареї. Виробництво стане можливим завдяки співпраці з китайською групою Chint, яка выдкрила раніше заводи в Іспанії і Китаї. Офіційне оголошення про співробітництво і презентація прототипу батареї відбулося 4 лютого в Мадриді, де були присутні представники обох компаній – Нан Хун Хуа – директор Chint Group і Мартін Мартінес – генеральний директор Grabat Energy. Перша фабрика, яка виготовлятиме батареъ  розташована в Мурсії і буде запущена найближчим часом.

Прогнозуэться, що батареї, будуть використовуватися в багатьох пристроях. Параметри, які обіцяють виробники, феноменальні – виробництво батарей з потужністю, порівнянної з сучасними графеново-полімерними батареями з тієї ж ємністю повинні мати на 40% меншу вагу, технологія дозволяє виробляти батареї з потужністю до п’яти разів більше, ніж в сучасних літій-іонних акумуляторах. Крім того, акумулятори на основі полімерів і графена повинні мати набагато більш тривалий термін служби, що робить їх ідеальними для використання в електричних автомобілях. Згідно з висновками CleanBayArea – графеново-полімерні батареї можуть працювати в чотири рази довше, ніж існуючі батареии. В чотири рази більш тривалий термін служби і в п’ять разів більше потужності при аналогічній масі батарей може суттєво підвищити продуктивність електричних транспортних засобів. Завдяки технології, що використовується, автомобіль зможе проїхати до 1000 км. на зарядціі, яка займає всього 10 хвилин.

Інноваційні батареї були розроблені групою Graphenano Університету Кордови і компанією Grabat Energy. Graphenano анонсувало їх впровадження у виробництво вже в 2015 році, як ми можемо бачити, це їм майже вдалося. Ці батареї повинні працювати не тільки в електричних автомобілях, але вони також знайдуть застосування в інших секторах.

Як повідомляє Zhejiang Chint Electrics Co., Ltd,  вони придбали 10% акцій іспанської компанії Grabat Energy на суму близько 18 млн. євро. Маючи доступ до сучасних технологій Zhejiang Chint Electrics може виробляти графеново-полімерні батареї, які будуть використовуватися в електричних автомобілях, даючи китайському народу новий товар. Ця компанія є монополістом на китайському ринку батарей для електромобілів. У деяких повідомленнях вказується, що ряд німецьких виробників електромобілів отримали прототип батареї такого роду, але така інформація не була підтверджена офіційно китайцями. Graphenano, як раніше повідомлялося, анонсував плановані поставки батарей цього типу на дві або чотири німецькі автомобільні компанії, але не вказав їх назв.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.