Сонячна енергія та її використання

0
19669


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (5 голос(-ів), середній бал: 6.20 з 10)
Концепція альтернативної енергетики. Стек панелей сонячних батарей в картонній коробці. Захист навколишнього середовища.

Споживання невідновлюваних джерел, таких як нафта, газ і вугілля зростає із загрозливою швидкістю. Час, нарешті,змінити дану тенденцію та перейти до використання відновлюваних джерел енергії, тобто сонячної енергії, енергії вітру та геотермальної енергії. Хоча багато країн почали використовувати сонячну енергію, але все ще вони повинні пройти довгий шлях, щоб переробляти цю енергію в такій мірі, щоб забезпечити свою щоденну потребу в енергії.

Що таке Сонячна енергія?

Сонячна енергія – це енергія, яку ми отримуємо від Сонячного випромінювання.
Сонце віддає свою енергію протягом мільярдів років. Воно є найбільшим джерелом енергії для, без перебільшення, усіх життєвих форм.
Отримання електроенергії із сонячного випромінювання являє собою чисту альтернативу електроенергії з викопного палива, при чому без забруднення повітря і води, без негативних наслідків, які відображаються у глобальному потеплінні.
Це одним плюсом даної технології є відсутність залежності від стаціонарної подачі електроенергії.
Сонячна енергія може нагрівати воду, охолоджувати та обігрівати будинки, а також забезпечити безперебійне, природне освітлення. І як тільки установити відповідну систему, то можна отримати необмежену кількість корисної енергії при цьому зовсім безкоштовно.

Сонячний ресурс величезний!

Всього 18 сонячних днів на Землі містять таку ж кількість енергії, як усі резерви вугілля, нафти і природного газу на Землі разом узяті!
Поза атмосферою, сонячна енергія міститься в кількості приблизно 1300 ват на квадратний метр. Після того, як вона досягне атмосфери, одна її третина відбивається назад в космос, в той час як решта вільно доходить до поверхні Землі.
Усереднені по всій поверхні планети, квадратний метр землі збирає 4,2 кіловат-годин енергії кожен день, або приблизний еквівалент енергії майже бареля нафти за рік.
Пустелі, з дуже сухим повітрям і невеликою кількістю хмар, отримують ще більше сонячної енергії, а саме 6 кіловат-годин на день на квадратний метр в середньому протягом року.
Ось ще кілька фактів про сонячну енергію, які можуть допомогти вам оцінити потенціал сонячної енергії для задоволення глобальних потреб.
Факт 1: Сонячна енергія є повністю безкоштовним джерелом енергії, при чому наявна вона у надлишку. Хоча Сонце знаходиться в 90 мільйоні миль від Землі, лише за 10 хвилин сонячне світло потрапляє на Землю.
Факт 2: Сонячна енергія, яка складається з променистого тепла і світла від Сонця використовується в багатьох сучасних технологіях, таких як фотоелектрика, система сонячного нагріву, штучного фотосинтезу, сонячної архітектури і сонячної теплової електроенергії.
Факт 3: Кругообіг води є важливим результатом Сонячного впливу. Земля, океани і атмосфера поглинають сонячну радіацію і їх температура підвищується. Тепле повітря піднімається від океанів, що викликають конвекцію. Коли це повітря піднімається на велику висоту, створюються хмари. Із хмар випадають дощі, які приносять воду назад до земної поверхні, таким чином завершує цикл води.
Факт 4: Сонячна енергія має також інше застосування. За допомогою фотосинтезу сонячна енергія перетворюється зеленими рослинами в енергію хімічних зв’язків, яка створює біомаси.
Факт 5: Сонячна енергія використовується для нагріву води. У деяких країнах від 60 до 70% води, використовуваної на внутрішньому ринку з температурою до 60 градусів Цельсія, отримується шляхом сонячного нагріву.
Факт 6: Сонячні труби є пасивними сонячними системами вентиляції.
Факт 7: Сонячна енергія також може бути використана для приготування питної, солонуватої або солоної води. Без використання електрики або хімічних речовин, стічні води можна фільтрувати. Створення солі з морської води також є одним з найстаріших видів використання сонячної енергії.
Факт 8: Космічні місії в різних країнах використовувати сонячну енергію для живлення своїх космічних кораблів.
Факт 9: Найбільша сонячна електростанція в світі знаходиться в пустелі Мохаве в Каліфорнії, що охоплює 1000 акрів.
Факт 10: Сонячні панелі практично не потребують обслуговування. Після того, як вони бу-дуть встановлені, немає повторюваних витрат.
Факт 11: Сонячна енергія може значно зменшити рахунки за електрику. Крім того, є багато податкових пільг і знижок, програм, які призначені для стимулювання використання сонячної енергії, таких як «Зелений тариф».
Факт 12: Спираючись на резерв батареї, сонячна енергія може повністю забезпечити вас електроенергією 24 годин на добу 7 днів на тиждень, навіть в похмурі дні і в нічний час.
Факт 13: Великі початкові інвестиції є однією з головних причин, чому сонячна енергія на даний час не використовується багатьма людьми по всьому світу.
Факт 14: Вперше сонячна енергія була використана більш ніж 2700 років тому. У 700 році до нашої ери, скляні лінзи використовували, щоб розпалити вогонь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.