«Сонячні» фотони – інноваційний засіб в альтернативній енергетиці

0
287


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Використання сонячної енергії в сфері альтернативної енергетики є одним з центральних понять і це ні для кого не секрет. Основною концепцією даного способу отримання електроенергії з поновлюваних природних джерел є акумулювання сонячного випромінювання за допомогою спеціальних панелей. Чи є можливим кардинально інше практичне застосування енергії Сонця в цій сфері?

Кандидат математичних наук і академік УАН Остапенко Валерій знайшов додатковий спосіб отримання електроенергії – синтез і розкладання останків органіки під впливом сонячних фотонів. Досліджуючи процеси, які активно відбуваються в рамках водневої плазми сонячних спалахів, вчений вивів інноваційну фізичну енергетику сонячних фотонів, яка може бути керованою. Надзвичайна важливість даного відкриття полягає в тому, що його можна використовувати в умовах відсутності прямого сонячного випромінювання.

Валерій Остапенко стверджує, що він лише приблизно відтворив процес фотосинтезу, який на протязі не одного мільярда років використовують різні види рослин для отримання необхідної їм енергії. Природа використовує цей механізм споконвіку, а людство отримало можливість його скопіювати і експлуатувати в цілях отримання екологічно чистої енергії.

Представники УАН запевняють, що дана технологія не має аналогів. Застосування «сонячних» фотонів як інструменту для розкладання органічних речовин усередині реактора – це нововведення, яке раніше ніколи не застосовувалося в альтернативній енергетиці.

2005 рік відзначився створенням пристрою, який дозволив забезпечити необхідні умови для розкладання 1 кг різного роду органіки і хімічних отрут. Лабораторні дослідження даної установки визначили, що процес повного розкладання органіки відбувається протягом 3 годин. В результаті дослідники отримали суміш водню з іншими газами і золи в чистому вигляді.

Остапенко Валерій повністю впевнений в тому, що створена ним установка, об’єднана в мережу пристроїв, здатна переробити понад 1 тонни органіки за 24 години. До того ж, цілком можливо створити подібний пристрій для виробничих цілей, відповідно збільшивши масштаби виробництва газу.

Спираючись на інноваційну розробку вченого, можна застосувати отриману електроенергію з метою підзарядки гаджетів, освітлення різних будівель, функціонування водних фільтрів для окремих будівель і т.д.

Основна ідея даної розробки криється в тому, що у процесі відтворення синтезу «сонячних» фотонів немає потреби у високому тиску або збільшенні температури. Органічні сполуки є поновлюваним джерелом в природі, а процес їх розкладання цілком природний.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.