У новатора з Чернігівської області автомобіль функціонує на дровах

0
161


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Популяризація технологічних розробок альтернативної енергетики провокує не тільки розширення сфери їх вживання, але і власноручне створення бюджетних аналогів для особистого використання. Мешканець Чернігівщини (село Корюківка) власними силами створив 3 автомобіля, велосипед (працює на електриці), піролізний котел і подібного роду пристрої, що одержують енергію з альтернативних джерел. В даному ряді рукотворних пристроїв найбільш унікальним та інноваційним стало створення газогенераторної установки, яка зробила можливим пересування автомобіля марки Мерседес за допомогою дрів.

Новатор Микола Наумчик на своїй ділянці крім всіх інших пристосувань встановив вітрову установку, завдяки якій забезпечує електроенергією роботу токарного верстата і приладу, що обробляє деревину. Маючи власну майстерню, умілець створив газогенераторну установку. Завдяки їй його автомобіль використовує в якості палива деревину. Дана установка розміщується в багажнику Мерседеса і не створює жодних проблем під час пересування транспортного засобу.

Микола акцентує увагу на тому, що винайдена ним установка функціонує за допомогою сухої деревини, яку він попередньо подрібнює до розміру середньої картоплини і закладає безпосередньо в прилад. Найбільш підходящою сировиною у цьому процесі виступають дуб, акація і береза. Умілець стверджує, що деревина соснових порід абсолютно не підходить для цієї ролі, так як має занижену тепловіддачу.

lvkdgpoefepПринцип роботи інноваційного приладу полягає в наступному: закладена в установку сировина у вигляді деревини підпалюється і коли температура досягає тисячі градусів Цельсія автомобіль готовий до руху. Прилад є аналогом твердопаливного котла.

«Дровоход» здатний набрати швидкість близько 70-80 км/год. Завантажуючи бак дровами до максимального рівня, можна розраховувати на 50 км безпроблемного руху на екологічному паливі. До того ж, використовувана сировина виділяє чистий газ, що дозволяє не переживати за роботу двигуна.

Деревне паливо новатор бере з собою і зберігає в багажнику в спеціальному мішку. У разі, якщо він з якихось причин забуває взяти з собою сировину для автомобіля, Микола може «заправити» свій Мерседес доступним лісовим паливом, адже деревину можна знайти на будь-якому узбіччі дороги.

На монтаж газової установки власного виробництва Микола Наумчик не витратив ні копійки – всі необхідні матеріали були у нього в майстерні. Він зробив в автомобілі спеціальну трубу, яка виводить дим від згоряння дров на вулицю, тому в салоні Мерседеса абсолютно не відчувається сторонніх запахів.

На сьогоднішній день Микола працює над створенням більш потужної установки. Можливо в подальшому його винахід стане гідною альтернативою традиційним видам палива для заправки автомобілів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.