Вартість сонячних батарей знизиться на 25% протягом найближчих двох років

0
243


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Значне зниження витрат на використання сонячних батарей протягом останніх п’яти років допоможе змінити майбутнє виробництва енергії по всьому світу. «Сонячне» електрика вже цілком може конкурувати на роздрібному ринку, що підтверджується досвідом десятків країн, а в деяких регіонах (наприклад, у Чилі або на Близькому Сході) його вартість відповідає оптовими цінами ринку.

Компанія Canadian Solar, один з трьох найбільших світових виробників сонячних фотоелектричних панелей, прогнозує, що вартість сонячних батарей знизиться на 25% вже через два роки, передає Reneweconomy.

Переважно це буде досягнуто за рахунок поліпшення ефективності сонячних модулів. Canadian Solar каже, що протягом останніх п’яти років вдається підвищити ефективність фотоелементів приблизно на 0,5% на рік. Очікується, що цей процес буде тільки прискорюватися з часом.

1-6-Solnechnye-batarei

Зараз максимальна ефективність сонячних елементів знаходиться на рівні 22 – 23 відсотка, а їх вихідна потужність – 310W. Протягом найближчих п’яти років ефективність комерційних сонячних батарей досягне 20 відсотків, в той час як сьогодні вона не перевищує 16-17 відсотків.

Очікується, що до 2017 року виробництво сонячних модулів подвоїться і складе 5,5 ГВт на рік. Прямі продажі споживачам також збільшаться і підвищать рентабельність. Canadian Solar має намір потроїти обсяги прямих продажів, які складуть близько $ 1 млрд на рік до 2017 року.

Нагадаємо, трохи раніше компанія Panasonic оголосила про досягнення чергового рекорду ефективності своїх сонячних панелей. Так, японцям вдалося створити сонячні батареї для побутового використання з ККД 23,8 відсотка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.