Використання сонячних батарей зі скла при будівництві енергоефективного будинку – технологія Solar Squared

0
97


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Використання фотоелектричних модулів, встановлених на даху будівлі або біля неї, не є нововведенням вже досить давно. Потреба в енергозабезпеченні жителів багатоквартирних будинків стала поштовхом для створення нової технології, що дозволяє інтегрувати сонячні установки в стіни будівель. Сонячні модулі від групи інженерів університету Ексетер створені зі скла. Їх ціна при масовому виробництві повинна бути доступна, зовнішній вигляд – сучасним і привабливим, тобто переваги очевидні. Висока здатність інтеграції в фасади будівель роблять технологію прийнятною не тільки для багатоквартирних об’єктів, але і для коттеджних будівель.

Сонячні панелі зі скла для генерації електроенергії

Виробництвом особливого виду скляних вбудованих сонячних панелей займається фірма Build Solar. Суть нової технології полягає в тому, щоб поєднати в робочий тандем технологію отримання електроенергії завдяки використанню сонячного потоку променів з новітніми способами будівельних робіт.

Представлені розробниками сонячні батареї зі скла мають досить широку гаму кольорів. Вони можуть бути вбудовані в поверхню даху або стіни. Такі характеристики дозволяють значно розширити сферу їх застосування.

Слід зауважити, що навіть в разі вертикальної установки, скляні сонячні панелі мають можливість вловити достатню кількість променів. Крім того, що Solar Squared виконують функцію сонячних панелей, вони ще виступають в ролі вікон. Їх непрозора структура все ж дозволяє сонячним променям надходити в житлове приміщення.

У складі скляного блоку є спеціальні оптичні пристрої. Вони проводять фокусування сонячних променів на конкретний сонячний елемент.

Незаперечні плюси новітніх скляних блоків

Виробник фотоелектричної системи Solar Squared стверджує, що термін окупності інновації досить малий. Крім генерування електроенергії, сонячні скляні блоки дозволяють значно підвищити теплоізоляцію приміщення. Завдяки модульній системі побудови скляних сонячних блоків їх можна інтегрувати в об’єкт будь-якої архітектури.

Solar SquaredЗа словами розробника, існує можливість підбору розмірів блоків. Це дозволяє вбудовуватися в виробничий процес багатьох брендів будівельної сфери. Крім того, така особливість дозволяє уникнути перепланувань і перебудов об’єкта для установки скляних сонячних панелей.

Аналогічним прикладом інтегрованих сонячних технологій є сонячна черепиця від компанії Тесла. Єдиним обмеженням є застосування її в багатоквартирних будинках. Solar Squared при тому ж обсязі енергії, що генерується, таких обмежень не має і може стати відмінним варіантом для жителів великих міст.

Творці блоків заявляють, що їх основною метою в створенні технології була видозміна наявних уявлень про громіздкі сонячні конструкції. До того ж, багато житлових об’єктів з тих чи інших причин були позбавлені можливості використовувати енергію сонця для своїх потреб. Тепер же невдале планування будівлі або особливості архітектури не можуть стати на шляху прогресу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.