BMW запропонує домашні акумулятори енергії

0
216


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

BMW оголосило впровадження пропозиції домашніх акумуляторів енергій, в яких використовує нові, але також відпрацьовані батареї зі своєї першої електричної моделі i3. BMW приваблює тим же, що і Tesla, General Motors, Nissan і Daimler, які впроваджують на ринок пропозицію з області складування енергії.

BMW обіцяє, що у своєму акумуляторі енергії використовуватиме нові, літіє-іонні високовольтні батареї, схожі на використовувані в BMW i3, а також батареї з вторинного ринку, які вже не відповідатимуть  стандартам, потрібних в техніці.

Але поки що BMW практично не має відпрацьованих батарей з моделі i3, оскільки вони пропоновані на ринку заледве від 2013 року. З часом і зі зростанням продажів електричних BMW, такі батареї з’являться на ринку і їх буде можна використати, як обіцяє BMW ще багато років, в домашніх акумуляторах енергії, вирішуючи в той же час проблему більш ранньої утилізації.

Як  оголосив останнім часом німецький концерн, в квітні продажі моделі i3 виросли до аналогічного періоду минулого року на понад 50 відсотків (1854 проданих екземплярів). Електричні BMW замовив нещодавно, між іншим, Ватикан, а 100 моделей i3 потрапило в поліцію Лос-Анджелеса.

Проектуванням комплектів складування енергії в співпраці з BMW займеться німецька фірма Beck Automation. Система складування енергії повинна включати инвертер, а також електроніку, що дозволяє оптимальне використання енергії, яка виготовляється з домашньої інсталяції сонячної установки.

BMW i3 обладнані батареями з  місткістю 22 кВт/ч, а останнім часом також 33 кВТ/ч при такому самому розмірі (згідно з даними BMW це збільшує максимальну дальність поїздки з 190 км до 300 км).

Тим часом домашні господарства в США, куди передусім можуть потрапити склади енергії від BMW, споживають як правило впродовж дня близько 15-30 кВт/ч електричної енергії. У поєднанні з поточною продукцією з домашньої інсталяції сонячної установки, такої батареї, навіть з меншою місткістю, що виникає з певного споживання, повинно вистачити для денного забезпечення потреби в енергії.

Поки що не відомо, як функціонуватиме програма отримання відпрацьованих батарей і скільки зароблять на них власники i3. Також не відома ціна домашнього акумулятора енергії BMW, ні графік впровадження його на ринок.

BMW працює над домашніми акумуляторами енергії вже декількох років. У 2014 році німецький виробник реалізував проект акумулятора енергії в Гамбурзі, який збирає енергію, яка виготовляється  від сонячної енергетики і використовується в станціях завантаження електрокарів. Рік раніше BMW реалізував проект акумулятора енергії для університету в Сан Дієго, в якому використані відпрацьовані батареї з моделі Mini E.

Тепер BMW бере участь в програмі, що реалізовується каліфорнійським оператором PG&Е: програмі віртуальної електростанції, елементом якої є back – up енергії забезпечений  батареями з числа електричних i3, а також стаціонарного акумулятора  енергії,  побудованого з відпрацьованих батарей моделі Mini E.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.