До кінця місяця у Великобританії введуть в експлуатацію найільшу плавучу СЕС

0
222


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

На одному з Лондонських водосховищ зведена гігантська сонячна електростанція. Вона стала на даний час найбільшою в Європі, і її планують запустити вже до кінця місяця. Зараз фахівці проводять завершальні роботи.

Комплекс складається з 23 тисяч сонячних батарей і 61 тисячі поплавків, а фіксується ця вся конструкція за допомогою 177 якорів. Площа плавучої електростанції еквівалентна площі восьми футбольних полів.

Належить комплекс компанії Thames Water. Вона займається водопостачанням, водовідведенням та очищенням стічних вод в Лондоні. Завдяки новому проекту компанія буде отримувати частину енергії, необхідної для проведення робіт, від власної електростанції. Це дозволить їй скоротити витрати на електрику на 10-20%.

Ангус Беррі, співробітник компанії Thames Water: «Ми платимо за електроенергію близько 144 мільйонів доларів. Це необхідно, щоб постачати людей водою і обслуговувати водовідведення. Це великі витрати ».

Сонячна електростанція матиме потужність 6,3 МВт. У перший рік вона генеруватиме 5,8 мільйона кВтг електроенергії. Цього достатньо, щоб забезпечити електрикою 1800 будинків.

Сонячні електростанції, побудовані на воді, мають ряд переваг перед наземними. Вони не займають території, які можуть стати в нагоді для інших потреб. Крім того, вода підвищує коефіцієнт корисної дії станції.

Нік Бойл, директор компанії-будівельника: «Сонячні батареї працюють найефективніше, коли вони холодні. Перевага плаваючої електростанції – в тому, що вода відповідає і панелі, і проводку. А це означає, що установка зробить більше енергії ».
Будівництво плавучої електростанції обійшлося компанії Thames Water приблизно в дев’ять мільйонів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.