Fab Lab House – простий і економічний проект автономного будинка

0
205


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Ідея повністю автономного будинку вже досить давно підхоплена ентузіастами по всьому світу та знаходить свою реалізацію у десятках різних концепцій. Всі вони мають свої недоліки та переваги, та різними шляхами забезпечують мешканців житла на самозабезпеченні необхідними для життя умовами.
fab_lab_house_p200710_ag8В Італії була створена власна концепція автономного житла на самозабезпеченні. Вони має досить незвичні форми та підхід до планування. В цілому Fab Lab House, саме таку назву отримав проект, житло в якому використовується кожен кубічний метр внутрішнього простору, так кожен квадратний метр зовнішньої площі. Таким підхід має красномовні результати, адже вироблена енергія його сонячними електростанціями втричі перевищила показники споживання.

Fab Lab House розрахований на сім’ю до 4х чоловік, хоча по Українським міркамfablab-house-interior-640 даний будинок ідеальний для самотнього холостяка або молодої пари. Він має внутрішню площу 75 м.кв. та умовно розділений на декілька секцій. Також він при піднятий над землею на трьох «ногах», таким чином під ним з’являється місце для відпочинку, замість звичної мансарди. Конструкція даного автономного будинку дозволяє зібрати його з нуля за 15 діб. Сам проект розрахований на передмістя та села.

fablab12Виготовлений Fab Lab House повністю з дерева та екологічно чистих матеріалів. Його каркас – ДСП з зовнішньою гідроізоляцією, а дах повністю покрити гнучкими сонячними панелями, які здатні з надлишком забезпечити електроенергією невелику сім’ю. Накопичена за день в акумуляторах електроенергія може використовуватися вночі для освітлення та приготування їжі. Також даний будинок збирає дощову воду за допомогою особливостей даху, таким чином отримується вода чистіша водопровідної.

overlay2Округла конструкція будинку Fab Lab House дозволяє при мінімальні зовнішній площі тепловіддачі мати максимальний внутрішній об’єм, що особливо корисно взимку.

Внутрішній дизайн Fab Lab House також досить простий але має все необхідно. Тут і спальні місця на 4-х людей, кухня, вітальня та кабінет. В стіни вмонтовані шафи для економії простору. А зовнішні стіни маються велику кількість вікон для достатньої освітленості вдень.

Єдине чим не може забезпечитиfablab2 своїх мешканців Fab Lab House – це їжею, але для цього в подібних проектах використовується земельна ділянка, на якій знаходиться
будинок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.