Пенсіонер з Черкаської області заробляє близько 7 тисяч гривень за допомогою сонця

0
89


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Б. Домницький, рядовий пенсіонер, що проживає в Черкаській області, змонтував на даху власного житла справжню СЕС, потужність якої 10 кВТ. П’ятдесят вісім панелей, які працюють від енергії сонця, не тільки в повному обсязі забезпечили його електроенергією, а й дозволяють реалізовувати її залишки! Таким чином, він отримує хорошу прибавку до пенсії в розмірі 7 тис. грн.

Стартовий капітал він отримав з продажу свого бізнесу. Однак, виручені кошти відправив не на депозит, а використав їх для поліпшення якості життя. Як розповідає сам пенсіонер, він випадково натрапив в інтернеті на проект СЕС в інтернеті і дуже зацікавився. Придбання обійшлося йому в 14 тис євро і варто визнати, що це досить вигідне вкладення грошей.

 

Дбайливий хазяїн підрахував, що його інвестиція окупиться за все через 5 – 6 років. Адже потужності сонячних панелей в повному обсязі вистачає для забезпечення будинку електроенергією (в тому числі, і для опалення будинку), а залишки «Черкасобленерго» купує у Домницького за 5,29 грн / кВт.

«За один місяць виходить заробити до 7 тис. грн. Мені здається, що це відмінна прибавка до пенсійних виплат. Мені не потрібно працювати – за мене це робить сонце. І на цьому я отримую до 100 000 гривень / рік! »- радіє пенсіонер.

Б.Домницкий зазначає, що покупка сонячних панелей і їх монтаж виявилися в рази більш легкими, ніж оформлення спецдозволів для використання «зеленого тарифу». Він упевнений, що це сталося завдяки чіткому формулюванню мети і неухильного слідування до неї. Вже через три місяці СЕС почала приносити перший дохід. Дружина повністю підтримувала чоловіка, а ось сусідам тепер залишається тільки заздрити подібній винахідливості земляка.

Хоча, як стверджує сам хазяїн, він усіма силами намагався переконати знайомих: «І пояснював, і переконував, а вони тільки сміялися над моєю ідеї заробити за допомогою сонця.

 

Потреби будинку складають не більше 200 кВт / міс, все інше – це чистий прибуток. За минулі два роки сонячні панелі згенерували практично 60 тисяч кВат, так що торгівля не зупиняється ні влітку, ні взимку ».

З недавніх пір пенсіонер зацікавився іншим проектом – власне виробництво сонячних колекторів, які можна використовувати для нагріву води. Подібний винахід, за його словами, допоможе зберегти більше половини бюджету сім’ї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.