Супермаховик як джерело енергії

0
230


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Досить цікавим і вже навіть не історичним джерелом енергії є супермаховик. Інакше його називають «інерціоїд». Супермаховик – це гіроскоп на магнітній підвісці в безповітряному просторі герметичного корпусу, виготовлений із пластику й розкручений до пари десятків тисяч обертів на хвилину.

констСупермаховик періодично треба заряджати, і його можна використовувати в гібридному транспорті, де він буде істотно економити бензин, віддаючи накопичену енергію.

Все частіше замислюються про введення супермаховиків в повсякденне життя, особливо це стосується транспорту і енергетики. У США вже працюють величезні супермаховики, які накопичують зайву нічну енергію і віддають її під час пікових навантажень, коли потужності електростанції не вистачає на забезпечення всіх споживачів належною якістю постачання, для стабілізації стрибків напруги, які виникають в електромережі. Ці величезні агрегати запасають і потім віддають енергії по 1,7 мегават кожен.

суперЩе в 50-ті роки минулого століття були проведені експерименти з облаштування громадського транспорту супермаховиками (гіроскопами). Тоді з’явилося кілька реально працюючих транспортних засобів-гіробусів. Але складність виготовлення супермаховиків і відсутність на той час більш якісних матеріалів для них не дали гіробусам розвинутися в звичний вид транспорту.

Зараз людство, озброєне новими досягненнями науки, вже здатне поставити супермаховик на потік як доповнення до двигуна автомобіля. Перезарядка гіроскопа може здійснюватися двома способами – розкручуванням його безпосередньо в автомобілі або ж заміною відпрацьованого агрегату з подальшою розкруткою в стаціонарних умовах на вже розкручений.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.