У Чорнобилі планують створити науково-дослідний центр

0
179


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У Чорнобилі планують створити науково-дослідний центр і об’єкти альтернативної енергетики. Про це в ході прес-конференції повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) хоче представити 25 квітня на міжнародній донорській конференції план розвитку Чорнобильської зони відчуження, що передбачає скорочення її кордонів для створення на звільнених територіях науково-дослідних лабораторій та об’єктів альтернативної енергетики.

“Ми передбачаємо скорочення території зони відчуження, що дасть можливість реалізувати на непридатних для життя, але прийнятних для роботи територіях інвестиційні проекти. Це можуть бути науково-дослідні території, і проекти з альтернативної енергетики”, – сказав Зубко.

Він зазначив, що для здійснити такий проект, українському уряду потрібно визначитися, хто буде управляти зоною відчуження, займатися залученням коштів і відбором інвестиційних проектів.

За його словами, таким органом може стати Агентство з управління зоною відчуження, але для цього необхідно підготувати відповідну нормативно-правову базу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.