Вeta.ray – сферичний генератор сонячної енергії

0
436


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Німецький архітектор Андре Бросселя (Andre Broessel) вважає, що його винахід дозволить “вичавити більше соку з сонця”, навіть в нічні години і в тих регіонах, де сонця мало. Його компанія Rawlemon (якщо перекласти назву буквально, то вийде Сирий Лимон, що трохи бентежить) створила прототип сферичного генератора сонячної енергії, який назвали beta.ray.

1

Його технологія, заснована на принципах сферичної геометрії та двох-осьової системи відстеження положення сонця, дозволяє вдвічі збільшити отримання енергії з звичайних сонячних панелей на набагато меншої площі.

Футуристичний дизайн установки дуже раціональний і пристосований для похилих поверхонь, стін будинків і взагалі будь-якого місця, куди проникає сонячне світло. Такі пристрої можна навіть використовувати в якості станції зарядки для електромобілів.

1

Як це працює?

“Пристрій beta.ray забезпечено гібридним колектором для отримання електрики і теплової енергії одночасно. Площа кремнієвих осередків скорочена до 25% при тому ж самому виході енергії за рахунок використання фокусуючих концентраторів у вигляді кульових лінз (Ball Lens point focusing concentrator).

У нічний час кульові лінзи перетворюються в потужні лампи для освітлення навколишньої місцевості за рахунок декількох світлодіодів. Установка розроблена для тих місць, де немає доступу до стаціонарних електромереж, а також додаткового постачання будівель електричною та тепловою енергією, наприклад, гарячою водою.

Модульна колекторна система виробляє і акумулює енергію в денний час і може навіть отримувати енергію в нічні години від місячного світла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.