Як Японія і Китай працюють над розвитком альтернативної енергетики?

0
291


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)
tsunisama

Практично в кожній країні існує певний план розвитку альтернативної енергетики. Десь заходи вживаються активно, а де-то з цим не так жваво йдуть справи. Тим не менш, розробляються нові проекти, технології та інше. Розглянути цю активність можна на прикладі Японії і Китаю.

Енергоефективний мегаполіс майбутнього родом з Японії

Японський уряд працює над тим, щоб його жителі отримали можливість проживати в енергоефективному районі. Так, до 2018 року планується створити цілий квартал «розумного» міста – Цунасіма. Назва це відповідає лише тієї частини населеного пункту, яка буде бізнес-центром. Тут буде розташовуватися нерухомість ділового характеру, а також торгового.
Головна особливість місцевості – енергоефективні технології, які допоможуть скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу, економити воду, а також дуже важливий пункт плану – збільшити кількість енергії, одержуваної з природних джерел. Якщо будуть виникати якісь непередбачені ситуації негативного характеру, Цунасіма цілком може протистояти їм, а її мешканці зможуть отримувати всі необхідні для життя ресурси протягом 3 днів.
Квартал буде мати житловий комплекс з великою кількістю квартир для мешканців. Тут буде студентське містечко, ТРК, а також структура, де будуть проводитись різного роду дослідження і розробки.
І, нарешті, «серце» міста, Енергоцентр, буде працювати над досягненням поставлених завдань енергоефективності, а саме над контролем енергоспоживання. Регулюватися будуть такі аспекти, як перерозподіл тепла при створенні енергії на обігрів помешкань або ж заправка автомобілів на водневих заправних станціях.

Технопарк, який допоможе зберегти енергію в Китаї

Вже розпочато будівництво технопарку на півночі Китаю. Площа досить значна і становить 120 гектарів. Що там розміститься? Виробничі потужності сучасного енергозберігаючого обладнання. Проект великий і потребує відповідних інвестицій.
Крім розміщеного там енергозберігаючого обладнання, там також можна буде побачити виробничі процеси, що торкаються створення пристроїв, які працюють на альтернативних джерелах енергії. Буде там і експортна база, НІС і так далі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.