Жителі Києва активно замінюють звичні способи пересування на електротранспорт

0
206


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 7.00 з 10)

У повсякденності жителів столиці все частіше традиційний транспорт у вигляді авто – або мотозасобів пересування поступаються інноваційним електричним пристроям. Електротранспорт став прекрасною альтернативою для пересування містом або прогулянок.

Основними пристроями в даній ніші стали сігвеї, електросамокати, моноколеса, які забезпечують можливість пересуватися в умовах пробок і не приносять абсолютно ніякої шкоди навколишньому середовищу.

Перша модель Segway з’явилася в 2001 році. З того часу з’явилося велике розмаїття форм та модифікацій даного пристрою, але зміст залишився колишнім – компактність і мобільність без шкоди для природи. Сігвеї працюють за допомогою електрики і є чудовою заміною вело – транспорту.

Перші користувачі новинок стверджують, що подібного роду засоби пересування чудово вписуються в міську метушню з її постійною поспіхом і жвавим рухом на дорогах.

Електротранспорт відрізняється своєю економічністю. Одна зарядка сігвея відбувається протягом трьох-чотирьох годин. Заряду батареї вистачає на досить тривалий час. Приблизна вартість одноразової підзарядки становить близько п’яти-шести гривень.vghg

Швидкість пересування на електричних пристроях близько двадцяти кілометрів на годину. Сам процес пересування досить комфортний і деякі користувачі стверджують, що при русі можуть спокійно пити каву. Сігвей має здатність їхати як по горизонтальній поверхні, так і під гірку.

Для пересування по місту більш доречним буде електросамокат. Однієї зарядки такого транспортного засобу вистачить на 30-40 кілометрів їзди на максимальній швидкості. Якщо ж заряд батареї буде вичерпано, то його можна використовувати як звичайний самокат і дістатися в потрібне місце без будь-яких проблем.

Приблизна вартість компактного електротранспорту варіює в межах 16-20 тисяч гривень. При цьому, транспортні засоби, що працюють за допомогою електрики, не вимагають абсолютно ніякого технічного обслуговування, що додатково заощаджує кошти.

Популяризація такого транспорту в Україні тільки набирає обертів. Значним недоліком користування сігвеєм в рамках нашої країни є невтішний стан дорожнього покриття.

Використання інноваційних пристроїв дозволить в майбутньому вирішити проблему пробок на дорогах, надзвичайної загазованості повітря в межах міста, а також знизить споживання продуктів нафтопереробної промисловості.

Моделі електрокарів, які активно підкорили авторинок України, свідчать про готовність нашої країни до переходу на альтернативні види транспортних засобів. Електромобілі, сігвеї, моноколеса і подібного роду пристрої дозволяють значно економити на паливі, не завдають шкоди навколишньому середовищу і допомагають державі впевнено крокувати по дорозі енергонезалежності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.