Розвиваючі центри для дітей у Києві використовують для навчання конструкцію «розумний» дім

0
181


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Центри для розвитку діток різного віку проводять специфічне навчання, в ході якого вони використовують незвичний інструментарій – «розумний» дім у вигляді конструктора.

Для того, щоб навчальні матеріали відповідали «духові часу», викладачі центру використовують новітні методики. В ході занять до навчального процесу залучаються наглядні об’ємні матеріали, що дозволяють дітям зрозуміти всю суть того чи іншого явища і розвивають уяву та творчий потенціал учнів.

Керівник навчально-розвиваючого центру в Києві Кривенко Лев стверджує, що найбільш популярною наразі є роботизована техніка. Дані засоби, які в основі мають неживі предмети, працюють абсолютно автономно і допомагають у побуті, тому надзвичайно зацікавлюють малечу.

dvdaВикладачі розвиваючого центру наразі розробили спеціальний конструктор, який нарекли «розумним» будинком. Конструкція має кілька поверхів та виконана із безпечного для людини нетоксичного матеріалу.

Дім-конструктор цілком функціональний та обладнаний датчиками руху та звуку, які реагують на подразники і при цьому запускають певний механізм. В будинку функціонує ліфт, автоматично піднімається та опускається шлагбаум. Можливе також встановлення на даху сонячних батарей.

Пан Кривенко зазначає, що в більшості випадків учні самостійно пропонують вирішення тієї чи іншої проблеми, адже прагнуть принести користь і допомогти. Тому нескінченний фонтан креативних ідей поступає саме від дітей. Завдання викладачів – втілити їх у реальність.

Таким чином, діти переконуються в тому, що будь-яка ідея щодо енергозберігання чи енергоефективності, навіть в межах одного будинку, може бути втілена за наявності бажання.

Подібні розвиваючі центри не тільки демонструють робототехніку, але й навчають дітей самостійно майструвати роботів. Керування такими пристроями найчастіше відбувається за допомогою мобільного телефона або глобальної мережі.

Робототехнічні навчальні курси для дітей стрімко набирають популярність в Україні. Місячний абонемент на такі заняття коштує більше пів тисячі гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.